درباره وبلاگ


فال روزانه فال روز فال امروز

مدیر وبلاگ : admin
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

فال روزانه

فال روزانه
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
پنجشنبه 16 شهریور 1396 :: نویسنده : admin
فال روزانه امروز پنجشنبه شانزدهم شهریور 1396 

 


فال روزانه ؛؛ متولدین فروردین ماه

امروز قصد ندارید به هیچ چیز اجازه بدهید که شما را اذیت کند، این استراتژی شما هر چند تا مدتی جواب می‌دهد، ولی نمی‌توانید تمام روز با آن پیش بروید. زیرا به احتمال زیاد وقتی یک نفر با رفتارها و کارهای بی‌ملاحظه خود به شما توهین کرده و یا منافع شما را به خطر بیندازد حفظ این دیدگاه انقلابی کار چندان آسانی نخواهد بود. اگر دلخوری پیش آمد بهتر است این احساسات خود را با طرف مقابلتان در میان بگذارید زیرا اگر آنها را همین حالا حل کنید خیلی بهتر خواهد بود. شاید عکس‌العمل شما، طرف مقابلتان را کمی آزرده کند، ولی بیان کردن احساستان این مشکل را یک بار برای همیشه حل خواهد کرد. امروز شاید احساس کنید که احساسات شما نادیده گرفته شده است، این موضوع بیشتر از رفتار دیگران به اوضاع درونی شما باز می‌گردد. 


فال روزانه ؛؛ متولدین اردیبهشت ماه

امروز نسبت به زندگی خود و مسیر پیشرفت آن خوشبین هستید و شاید حتی یکی از تنش‌های موجود را برای حفظ آرامش خود نادیده بگیرید. شما نگران این هستید که دیگران در مورد شما بد قضاوت کنند، ولی باید این را بدانید که نمی‌شود سرتان را مثل کبک زیر برف فرو کنید. بهتر است که با مشکلات خود روبرو شوید و به جای این که از مقابله با آنها طفره بروید حلشان کنید. مشکل شما به آن بزرگی که فکر می‌کنید نیست. با ترس‌های خود رو در رو شوید و قلب و ذهن خود را به کار بیندازید تا راه حل معضل‌های پیش رویتان را بیابید. در این راه می‌توانید از کسانی که با آنها احساس نزدیکی و راحتی می‌کنید کمک بگیرید. 


فال روزانه ؛؛ متولدین خردادماه

با وجود این که امروز به شدت نگران مسائل مالی هستید سعی می‌کنید در ظاهر اعتماد به نفس خود را حفظ کرده و خودتان را خونسرد نشان دهید تا دیگران به حال واقعی شما پی نبرند. این که بخواهید زندگی خودتان را خوب و کامل نشان دهید قابل درک است، ولی مواظب باشید که حتی اگر دیگران را با حفظ ظاهر گمراه می‌کنید هم خودتان را گول نزنید. مدیریت منابع مالیتان را باید در اولویت قرار دهید. هر چه زودتر به کارهایتان رسیدگی کنید و فعالیت‌های خود را ادامه دهید، زودتر می‌توانید مشکلات مالی خود را حل کنید. امروز ممکن است در رابطه عاطفی خود با برخی مشکلات مواجه باشید، اگر نمی‌توانید حرف خوبی بزنید بهتر است هیچ حرفی نزنید! 


فال روزانه ؛؛ متولدین تیرماه

امروز وارد دوره عاطفی تازه‌ای می‌شوید ولی هنوز گذشته را فراموش نکرده‌اید و وابستگی شما به گذشته مانع این می‌شود که با آغوش باز پذیرای آینده باشید و به همین دلیل کمی آشفته هستید. بهترین کاری که می‌توانید بکنید این است که احساسات و نیازهای خود را بیان کنید. صبوری یکی از نقاط قوت شماست، ولی نگذارید این ویژگی مثبت شما تبدیل به عامل بازدارنده شود و باعث شود در انتظار برای رسیدن زمان مناسب، انجام کارهای واجب را به تأخیر بیندازید. اکنون شانس با شما یار است و چیزهای خوبی در انتظار شما هستند، پس فرصت را غنیمت شمرده و دریچه قلبتان را بگشایید تا آنچه منتظرش هستید را به دست بیاورید. 


فال روزانه ؛؛ متولدین مردادماه

امروز در هر کاری که انجام می‌دهید می‌توانید موفق باشید و به نتایج مطلوب دست پیدا کنید، با این حال ممکن است کمی از برنامه‌های روزانه‌تان عقب بمانید، کمی دست بجنبانید! به جای قانع کردن دیگران به این که کارهایی که انجام می‌دهید کارهای خوبی هستند، ترجیح می‌دهید فعلا در مورد برنامه‌های خود به دیگران توضیحی ندهید. واقعیت این است که شما نیازی ندارید در مورد تصمیمات خود به دیگران توضیح بدهید. کارهای شما خیلی بهتر از کلماتی که برای توجیه کردن رفتارتان به کار می‌گیرید صحبت می‌کنند. غافلگیر کردن دیگران در حال حاضر بهترین سلاح شما می‌تواند باشد. کاری به زندگی دیگران نداشته باشید و سرتان به کار خودتان باشد! 


فال روزانه ؛؛ متولدین شهریورماه

امروز انگار همه می‌خواهند در کارهایشان به شما تکیه کنند و هر کدام، از شما خواسته‌ای دارند؛ شما هم دلتان نمی‌خواهد روی هیچ کدام از آنها را زمین بیندازید. کارهای بسیاری برای انجام دادن دارید که هر کدام از آنها شما را به سویی می‌کشند و شما شدیدا به این نیاز دارید که آنها را یکی یکی انجام دهید و هر بار روی یکی از آنها تمرکز کنید. شما انتظارات بسیار زیادی از خودتان دارید و می‌خواهید هر کاری که انجام می‌دهید به بهترین نحو ممکن صورت بگیرد و این باعث می‌شود زیر این همه فشار نتوانید حتی یک لحظه آرام بگیرید. کمی دست نگه دارید، برنامه روزانه‌تان را سبک‌تر کنید و برای خانواده و دوستانتان نیز وقت بگذارید. یادتان باشد هیچکس کامل نیست. 


فال روزانه ؛؛ متولدین مهرماه

این روزها ممکن است از لحاظ احساسی طبق انتظارات دیگران رفتار نکنید و یا حتی باعث شوید که آنها کمی از شما دلگیر شوند. ولی واقعیت این است که شما منظوری نداشته و در حال حاضر درگیری‌های فکری بسیار زیادی دارید. بهترین کار این است که حفظ ظاهر کنید و طوری رفتار نکنید که دیگران با ناراحتی‌هایشان جلوی دست و پایتان را بگیرند و نگذارند به افکارتان ادامه دهید. ایده‌های خلاقانه‌ای که امروز دارید می‌توانند تعیین کننده برنامه روزهای آینده شما باشند. اگر دیگران مرتب مزاحم شما شده و رشته افکارتان را پاره می‌کنند سعی کنید کمی با خودتان خلوت کنید و از آنها دور شوید. افکار فعلی شما می‌توانند زمینه ساز موفقیت شما در آینده باشند. 


فال روزانه ؛؛ متولدین آبان ماه

تمایل شما برای کمک کردن به دیگران برای به انجام رساندن نقشه‌هایشان به این معنی نیست که شما باید از رویاها و خواسته‌های خود چشم‌پوشی کنید. متأسفانه این احساس که دیگران می‌خواهند به طور ناعادلانه‌ای از انعطاف‌پذیری و حمایت‌های شما سوء استفاده کنند باعث شده است که از لحاظ احساسی در وضعیت ناراحت کننده‌ای قرار بگیرید. سعی کنید دیگران را به خاطر خطاها و کمبودهایشان مورد سرزنش قرار ندهید. به جای این که به کارهایی که دیگران کرده‌اند یا نکرده‌اند فکر کنید روی عکس‌العمل‌های خود تمرکز کنید. با دیگران همدردی کنید، ولی خودتان را هم در نظر داشته باشید و به خودتان اولویت بدهید. این کار به نفع همه خواهد بود. 


فال روزانه ؛؛ متولدین آذرماه

مشکلی اساسی که در رابطه شما با فرد قدرتمندی وجود دارد ممکن است امروز به چالشی جدی تبدیل شود، زیرا دیدگاه‌های متفاوت شما باعث می‌شوند مجبور شوید در مورد این مسئله عکس‌العمل نشان داده و مداخله کنید. با این حال مجادله رو در رو و شمشیر به دست شدن نتایج چندان مطلوبی برای شما به همراه نخواهد داشت. به جای این که وقت با ارزش خود را با بحث در مورد این که حق با چه کسی است و چه کسی اشتباه می‌کند هدر دهید، نقاط مشترک خود را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید با همکاری با یکدیگر نتایجی بسیار بهتر از انجام کارها به صورت انفرادی به دست بیاورید. اگر در مسیر درست قرار بگیرید دیگران نیز دنباله‌رو شما خواهند شد. 


فال روزانه ؛؛ متولدین دی ماه

امروز سرتان حسابی شلوغ است و در طول روز وقت سر خاراندن هم نخواهید داشت. شما از این که دیگران برای انجام کارهایشان به شما تکیه کنند و وابسته به شما باشند خوشتان نمی‌آید. دوست ندارید دنبال کارهای دیگران از این طرف به آن طرف بدوید در حالی که در واقع دلتان می‌خواهد می‌توانستید به نیازهای خود رسیدگی کنید. نیازی نیست که ارتباطات خود با دیگران را نادیده بگیرید. تنها کاری که باید بکنید این است که اولویت‌های خود را تغییر دهید و کارهای مهم خود را در ابتدای این لیست قرار دهید. اگر در مورد خواسته‌ها و اولویت‌هایتان از ابتدا صریح صحبت کنید کسی از شما انتظارات بیهوده نخواهد داشت. با این کار خود حتی الهام بخش دیگران خواهید شد. 


فال روزانه ؛؛ متولدین بهمن ماه

امروز کارها در خانه‌تان کمی بهم ریخته‌اند و اوضاع فعلی به توجه ویژه شما نیاز دارد. شما برای انجام هر کاری آماده‌اید و این نگرش مثبت در نهایت به شما کمک خواهد کرد تا در موقعیت خوبی قرار بگیرید. البته این موضوع یک جنبه منفی نیز می‌تواند داشته باشد و آن این است که شما با این همه کاری که برای خودتان تراشیده‌اید آنقدر گرفتار می‌شوید که وقتی برای خودتان و استراحتتان پیدا نمی‌کنید و خودتان را خسته کرده و از روزتان لذت نمی‌برید. بهترین کار این است که از سطح انرژی خود آگاه باشید و با سرعتی پیش بروید که در پایان روز هم کارهایتان انجام شده باشند و هم خودتان احساس راحتی و رضایت داشته باشید. شاید کمی احساس تنهایی کنید و حس کنید کسی به حرفتان گوش نمی کند، این فقط تصور شخصی شماست، خودتان را ناراحت نکنید. 


فال روزانه ؛؛ متولدین اسفندماه

در حالی که اطرافیانتان تفریح می‌کنند و خوش می‌گذرانند، مشکلات موجود در رابطه عاطفیتان باعث شده‌اند خنده به لب‌های شما ننشیند. شاید هم نیازهای عاطفی شما در حال حاضر با وظایف اجتماعیتان در تقابل باشند. در هر صورت باید بدون آنکه فکر کنید همه چیز بلافاصله باید درست شود و مشکلات حل شوند، ارتباط خود با احساستان را نیز حفظ کنید. اگر سعی نکنید نقش قهرمان را بازی کنید، به مرور زمان این مشکلات حل خواهند شد. امروز تمام آنچه که نیاز دارید قلبی مشتاق و صورتی خندان است. اگر احساس کردید تنها هستید و هیچکس نگران حال شما نیست و به مشکلاتتان اهمیت نمی‌دهد دلتان برای خودتان نسوزد! به نظر می‌رسد دارید مثل بچه ها رفتار می‌کنید.


منبع: میهن فال

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.