درباره وبلاگ


فال روزانه فال روز فال امروز

مدیر وبلاگ : admin
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

فال روزانه

فال روزانه
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
پنجشنبه 20 مهر 1396 :: نویسنده : admin
فال روزانه امروز پنجشنبه بیستم مهرماه 1396 

 


فال روزانه ؛؛ متولدین فروردین ماه

امروز آغازگر زمان ارزشمندی است که به زندگی شما روی کرده است و موقعیت‌ها و فرصت‌های خوبی برای شما پیش خواهد آمد. امروز شاهد تغییرات اساسی در زندگی خود خواهید بود. بهتر است با هوشیاری کامل و انتخاب درست، مسایلی که ارزش فکر و تلاش ندارند را کنار بگذارید و همه حواس خود را به موفقیت‌های آینده متمرکز کنید. برای آینده بسیار خوبی که در انتظار شماست در دل، فکر و خانه خود جا باز کنید. اکنون زمان درخشیدن شما فرا رسیده است. در مورد رابطه و عاطفه نیز مدت‌ها بود که رابطه‌ای ذهن شما را به خود مشغول کرده بود و سردرگم بودید، اما امروز به طور معجزه‌آسایی همه مسایل برایتان روشن و شفاف می‌شوند و متوجه می‌شوید دیگران چرا دوست دارند با شما دوست شوند و به نکات مثبت خود واقف خواهید شد. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین اردیبهشت ماه

اتفاقات ناخواسته و عجیبی امروز در مسیر تلاش‌های شما روی خواهند داد به همین دلیل نباید خیلی تعجب کنید اگر کارهایتان طبق برنامه‌ریزی پیش نرفته‌اند. البته همه این اتفاق‌ها را در دفتر خود یادداشت کنید شاید نشانه‌ای از یک رویداد مثبت بودند که در انتها به موفقیت بیشتر شما منتهی شود. خوب است امروز و رویدادهای آن را جرقه‌ای برای آینده بهتر خود فرض کنید و کوچک‌ترین انرژی‌ها را نیز قدردان باشید. امروز متوجه می‌شوید یکی از همکاران یا اطرافیان به شما احساس خاصی پیدا کرده است. شاید خیلی به این رفتار توجه نکنید و آن را طور دیگری برای خود تفسیر کنید. اما واقعیت این است که او به شما علاقه پیدا کرده است و سعی در پنهان کردن این حس دارد. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین خردادماه

امروز بهتر است سعی کنید با دوستان خود کاری را آغاز کنید که به شخصیت واقعی و روح شما نزدیک است. البته شاید نوع این کار اکنون مشخص نباشد اما مراقب رویدادهای ناخواسته و پیش‌بینی نشده در این راه باشید. رویدادهای امروز می‌تواننند شما را سردرگم کنند. بنابراین، از مسایل روزمره زندگی فاصله بگیرید و خود را خیلی درگیر بایدها و نبایدها نکنید. برای آینده برنامه‌ریزی کنید و با آگاهی در مسیر جدید قدم بگذارید. اگر تا امروز تصور می‌کردید در این اواخر زندگی شما با نامزدتان گیج کننده و غیرقابل تحمل شده است، باید بدانید نور امیدی در دلتان می‌تابد و همه چیز به سوی بهبود پیش می‌رود. امروز درک بهتری از هم خواهید داشت و می‌توانید با نگاه درست‌تر تصمیم بگیرید که آیا ادامه بدهید یا خیر. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین تیرماه

امروز با افراد پرنفوذی ملاقات خواهید کرد که شما را به چالش می‌کشند و روند زندگی شما با کمی تغییر مواجه خواهد شد. شاید شما اکنون در اوج باشید اما احتمالا احساس می‌کنید در یک چهارراه گیر افتاده‌اید و نمی‌دانید راه درست چیست. به نفس خود مسلط باشید و باور کنید تغییرات همیشه مرحله‌ای از رشد انسان‌ها هستند. شاید لازم باشد تغییرات اساسی در زندگی خود ایجاد کنید تا موفقیت‌های بیشتری کسب کنید. با توجه به مشکلات ارتباطی که اخیرا با نامزد یا فرد مورد علاقه خود پیدا کرده‌اید، تصور می‌کنید این رابطه‌ای که تا این اندازه برایتان ارزش دارد به سمت و سوی خوبی پیش نمی‌رود. شاید تصور کنید مشکلات غیرقابل حل هستند اما امروز اتفاق‌هایی روی می‌دهد که مطمئن می‌شوید اشتباه می‌کنید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین مردادماه

امروز مسیر موفقیت و رشد را در پیش گرفته‌اید و تخته گاز می‌روید. بروید اما به این نکته هم توجه داشته باشید که کجا باید مسیر را تغییر دهید و همه پیچ و خم جاده را با چشم باز ببینید. البته این حرکت شاید به واسطه انرژی زیاد یک فرد یا موقعیت دچار وقفه شود. این مسایل بسیار مهم هستند. به آنها توجه کنید. آنها به شما مسیر درست را نشان می‌دهند و متوجه می‌شوید کدام پیچ را باید بپیچید. موقعیت‌ها و آینده بسیار روشن در انتظار شماست. امروز احتمالا با فرد مورد علاقه خود همفکر نخواهید بود. او یک لحظه حرفی می‌زند و لحظه‌ای بعد نظرش عوض می‌شود. دلیل این رفتار نیز عدم قطعیت و نداشتن قدرت تصمیم‌گیری اوست. بهتر است با او صحبت کنید تا بتوانید برنامه درست از آینده خود داشته باشید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین شهریورماه

نیروهای آسمانی نام شما را صدا می‌زنند. از استعدادهای درونی خود استفاده کنید. آنها را شکوفا کنید. شاید با موقعیت‌های بسیار خوبی برای آینده بهتر و موفق‌تر روبه رو شوید، به نشانه‌ها توجه کنید و از فرصت پیش آمده نهایت استفاده را ببرید. همه فرصت‌هایی که برایتان پیش می‌آیند را بررسی کنید و گزینه‌ای را انتخاب کنید باعث درخشش شما می‌شود. از تغییرات خجالت نکشید و وارد عمل شوید. امروز احساس می کنید مه ها از جلوی دید شما بالا می روند و می توانید تصویر واضحی از رابطه خود و نامزدتان ببینید. احساس ناامنی و عدم علاقه ای که در این مدت وجود داشتند امروز ممکن است از بین بروند و با دید باز می توانید تصمیمات درست تری اتخاذ کنید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین مهرماه

امروز مجبور به انجام کاری می شوید و تصور می کنید این اجبار هرگز تمامی ندارد. این اجبار می توانید فکری یا از طرف اطرافیان باشد. اما هرچه هست انرژی زیادی از شما می گیرد و تقریبا همه فکر و ذهن شما را درگیر خود می کند. خیلی وارد مسایل احساسی و درام نشوید که با روحیه شما سنخیتی ندارد. بهتر است امروز مسوولیت همه کارهایی که انجام می دهید را به عهده بگیرید. دیگران نیز خودشان می دانند چه کنند و چه رفتاری داشته باشند. شما فقط وظایف اخلاقی خود را انجام دهید. از نظر احساسی نوعی اشتیاق را به فردی احساس خواهید کرد که بسیار از شما دور است و نمی توانید دید درستی به او داشته باشید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین آبان ماه

همه حواس خود را جمع و چشمانتان راباز کنید. موقعیت های خوبی که پیش می آید را شکار کنید. خیلی شک به دل خود راه ندهید. امروز همه چیز به نفع شما است. ندگی بسیار سریع می گذرد بنابراین از فرصت های پیش پا استفاده کنید. البته منظور این نیست نخستین پیشنهادی که به شما می شود را در هوا بقاپید و از بقیه غافل شوید، بلکه به همه شرایط با هوشمندی نگاه کنید و بهترین موقعیت رابرای خود انتخاب کنید و در مسیر پیشرفت قدم بگذارید. امروز متوجه می شوید با فردی که در ارتباط هستید مناسب شما نیست و با حیله و نیرنگ سعی در نگه داشتن شما برای خود دارد. اما شاید لازم باشد این شرایط را تغییر و به این رابطه خاتمه دهید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین آذرماه

رویدادهای ناخواسته امروز شما را در یک چرخه باطل گرفتار می کنند اما به همه آنها با نهایت دقت توجه کنید شاید در میان آنها راهی برای پیشرفت و موفقیت های بیشتر خود بیابید. امروز موقعیت های خوبی در مسیر شما قرار دارند، بی توجه از کنار آنها عبور نکنید. حتی کوچک ترین نشانه ها نیز می توانند جرقه ای برای تغییر جریان زندگی شما باشند. نفس عمیقی بکشید و از تغییرات نهراسید. آنها می توانند شما را به موفقیت هدایت کنند. شما همیشه خوشبینانه به مسایل نگاه می کنید. اما امروز متوجه می شوید رابطه ای که اکنون در آن قرار دارید چندان هم صادقانه نیست و شما زیاد از حد به میل او رفتار کرده اید. شاید مجبور شوید ایرادهای پنهانی این فرد را پیدا کنید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین دی ماه

امروز انرژی زیادی خواهید داشت. از آن برای بهبود زندگی خود استفاده کنید. همه موقعیت های خوب منتظر پاسخ مثبت شما هستند. به توانایی های درونی خود اعتقاد فلبی داشته باشید تا بتوانید تغییرات اساسی در روند آن ایجاد کنید. از ناشناخته ها ترس یا خجالت نداشته باشید. ضرورت دگرگونی و تغییر رادر زندگی خود درک کنید. در نتیجه این تغییرات موفقیت های متعددی به دست خواهید آورد. امروز از نظر احساسی در وضعیت نامعلومی قرار دارید. هر چه بیشتر به طرف مقابل لطف و محبت می کنید، او باز بیشتر تقاضا می کند. اما شاید بهتر باشد محدودیت هایی برای رابطه خود تعریف کنید تا نامزدتان نیز بداند تا چه اندازه اجازه دخالت دارد. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین بهمن ماه

ایجاد تغییرات اساسی در روند زندگی و انجام کارهای جدید باعث می شود تا به موفقیت های بیشتری در زندگی خود دست پیدا کنید. باید امروز بدانید که موقعیت های بسیار خوبی جلوی پای شما قرار دارند و بهتر است حواستان به آنها باشد و به اصطلاح آنها را در هوا بقاپید. امروز این شانس را دارید تا مجذوب فردی بشوید که تاکنون در زندگی خود با این نوع شخصیت ها هیچ گونه ارتباطی نداشته اید. همچنین امروز می توانید اشتباه های خود در رابطه های عاطفی را متوجه شوید و پیش از خراب شدن رابطه جدید، آنها را برطرف کنید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین اسفندماه

امروز نیروی وجود دارد که شما را مجبور می کند در بخش خاصی از زندگی خود تغییری ایجاد کنید. خیلی به این نیرو توجه نکنید و فورا به تغییرات خواسته شده وارد نشوید. در صورت لزوم فقط قسمت هایی را عوض کنید که می دانید مفید هستند و موقعیت هایی رای رشد و پیشرفت شما ایجاد می کنند. امروز فرصت رشد و ترقی دارید و این شانس را نادیده نگیرید. رابطه جدی شما با نامزدتان کمی گیج کننده و طاقت فرسا می شود اما خیلی زود متوجه می شوید که این رابطه عمیق تر و صمیمانه تر از آن چیزی است که تصور می کردید. مطمئن باشید مشکلات به وجود آمده خیلی سریع از رابطه شما محو می شوند و دوباره در کنار هم لحه های شاد و پراحساسی خواهید داشت.

 

منبع: میهن فال

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.