درباره وبلاگ


فال روزانه فال روز فال امروز

مدیر وبلاگ : admin
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

فال روزانه

فال روزانه
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
دوشنبه 1 آبان 1396 :: نویسنده : admin
فال روزانه امروز دوشنبه اول آبان ماه 1396 

 


فال روزانه ؛؛ متولدین فروردین ماه

امروز احساسات ناراحت کننده شروع به ظاهر شدن کرده‌اند به طوری که شما آرزو می‌کنید زمان خوشی که از دست رفته فرا برسد. کج خلفی نکنید، برای اینکه قسمت‌های زایدی از زندگی شما در حال گذر از یک مرحله به مرحله دیگر هستند. فقط به این دلیل که این موقعیت‌های اخیر خواستار توجه و دقت زیاد است، فکر نکنید که دوران خوشی به پایان رسیده است. حتی اگر اکنون احساسات شما جدی‌تر شده‌اند، با آنها در زمان حال زندگی کنید. به زودی نتیجه کارهایتان را خواهید دید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین اردیبهشت ماه

مطمئناً شما می‌توانید برنامه‌ریزی کنید که به مدرسه برگردید یا برای تعطیلات بعدی‌تان رویاپردازی کنید، اما اگر واقعاً می‌خواهید اینها اتفاق‌ها بیفتند، نیاز دارید که جدی باشید. اکنون صحبت کردن برای شما راحت است و کلمه‌ها خیلی راحت به کمکتان می‌آیند. به جای آسمان ریسمان به هم بافتن یکی از اهداف مهمتان را بنویسید و به خودتان تعهد بدهید که هر کاری که شما را به این هدف می‌رساند انجام دهید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین خردادماه

اطرافیانتان‌ ارزش و حد شما را نمی‌دانند اما در روزهای آینده موضوعی پیش می‌آید تا دیگران به ارزش شما در زندگی پی ببرند. البته شما از این که اطرافیانتان شما را نادیده می‌گیرند دچار ناراحتی‌ها و حساسیت‌های زیادی شده‌اید اما نگران نباشید زیرا ارزش شما بر همگان فاش خواهد شد. مانند همیشه به راه خود ادامه دهید، سعی کنید تمجید دیگران از شما یا حضورشان در زندگی برایتان ارزش کمتری پیدا کند. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین تیرماه

امروز ماه در دوازدهیمن خانه شما یعنی خانه رازها قرار دارد و بعضی چیزها را از دید شما مخفی نگه می‌دارد، بنابراین شما نمی‌توانید منشأ ناراحتی‌های خود را پیدا کنید. برای شما خیلی مهم است که بفهمید چه چیزهایی را از دست داده‌اید، اما اطلاعات حیاتی جلوی چشم‌های هوشیار شما ظاهر نمی‌شوند. به جای اینکه برای یافتن حقیقت خوتان را عذاب دهید، در حالیکه شکیبایی را پیشه خود می‌سازید، سعی کنید به اطلاعاتی که دارید قناعت کنید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین مردادماه

درحالیکه شما در زندگیتان پیشرفت می‌کنید، سیاره بخت شما یعنی کیوان نیز دست به کار شده و نمی‌گذارد تمرکزتان را از دست بدهید! کیوان وقتی بهتان نشان می‌دهد که چگونه از انجام دادن کارهای احمقانه دوری کنید دوستتان می‌شود! با این حال امروز بهرام مدعی، شما را تشویق می‌کند که ریسک کنید. هر قدر که تلاش کنید به عمق این مشکل بروید، مشکلتان پیچیده‌تر می‌شود. حتی اگر به خودتان هم اطمینان داشته باشید، وقتی برنامه‌هایتان را عملی می‌کنید، شاید روش‌هایی که در ذهنتان داشتید درست از آب درنیاید. اجازه دهید این نیازهای گذری و سریع فرو بنشینند؛ شما بیشتر از آنچه فکر می‌کردید زمان دارید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین شهریورماه

امروز شاید عقیده شما با خواهر و یا برادرهایتان مخالف باشد، اما این دلیل نمی‌شود به راحتی حرف آنها را قبول کنید! شاید دیدگاه شما هوشمندانه‌تر از ایده‌های آنها باشد، اما هنوز آنقدر خوب نیست که حقایق را برایشان روشن کند. فقط تسلیم نشوید! اما باور کردن اینکه می‌توانید با منطق و افکار هوشمندانه نظر آنها را عوض کنید کاری غیر عملی و نشدنی است. بگذارید آنها نظرتان را بفهمند و بعد تنهایشان بگذارید. آنها هر وقت خودشان آمادگی لازم را پیدا کردند نظرشان را عوض خواهند کرد. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین مهرماه

امروز دیگران را سرمشق خود قرار دادن روش خوبی برای شما نیست، زیرا آنها می‌خواهند شما را از سرشان باز كنند. الان می‌توانیم بهتان توصیه كنیم كاری را كه فكر می‌كنید مهم‌تر است انجام دهید. وقتی برای تجزیه و تحلیل و برنامه‌ریزی كردن باقی نمانده است. پس از بازی كردن دست بردارید و همین الان اقدام كنید. شما باید روحیه شوخ طبعی خود را حفظ كرده و در عین حال كارهایتان را انجام دهید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین آبان ماه

با وجود اینکه ممکن است شما هنوز به خاطر درخواستهای زیادی که از شما شده ناراحت باشید، ولی اکنون توانایی این را دارید که بیشتر از قبل کار کنید. با وجود این اگر شما تلاش کنید همه کارها را یکدفعه تمام کنید، بسیار عصبانی خواهید شد. از طرف دیگر آرام کار کردن و پیروی کردن از یک برنامه باقاعده موفقیت شما را تضمین خواهد کرد. به یاد داشته باشید که راههای میان‌بر شما را به هدف نمی‌رسانند، پس از وقتتان استفاده کرده و کاری را که درست است انجام دهید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین آذرماه

بسیار خوب است که شما ذهنی بی‌طرفانه دارید و این وقتی بدرد شما می‌خورد که از شما درخواست می‌شود تا در یک درگیری خانوادگی میانجیگری کنید. در این قبیل دعوا و درگیری‌ها مهم نیست حق با چه کسی است و یا چه کسی درست می‌گوید. به هر کسی که می‌توانید کمک کنید تا به حالت عادی خود بازگردد. حتی اگر درگیری‌ها درمورد اصول اساسی زندگی آنها باشد. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین دی ماه

امروز شما به اینکه جمله “همه چیز زیباست” اوضاع را خوب و روبراه می‌گرداند شک دارید. اگرچه این می‌تواند یک نوع پوشش و حفاظ موثر باشد، اما امکان دارد که دیدگاه‌های خود را از دست بدهید. به خاطر نگرانی برای هر چیزی که در حال تمام شدن است انرژی با ارزشتان را هدر ندهید. فقط بدون هیچ قضاوتی تمرکز کنید. چند روز بعد شما باید توانایی این را داشته باشید که به عقب برگشته و همه چیز را با دید بهتری ببینید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین بهمن ماه

اگرچه شما دارای فعالیت‌های فراوانی هستید و نقش‌های خود را به خوبی انجام می‌دهید و در صحنه رقابت نیز به خوبی می‌توانید با رقیب‌های خود به مبارزه برخیزید اما اتفاقات جانبی تا حدودی شما را از زندگی‌تان ناامید کرده است و از انرژی شما برای پیشبرد خواسته‌هایتان کاسته است. شما دارای فعالیت‌های جانبی بسیاری نیز هستید توصیه می‌شود که فعالیت‌های خود را محدود کرده و همه تلاشتان را در یک زمینه سرمایه‌گذاری کنید تا نتیجه بهتری داشته باشید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین اسفندماه

شما دوست ندارید در کارتان عجله کنید و می‌خواهید سر فرصت انتخاب کنید و به کسی که شما را مجبور می‌کند شتاب‌زده تصمیم بگیرید واکنشی نشان نمی‌دهید. ممکن است حتی وقتی دارید از حق خودتان دفاع می‌کنید پرخاشگر شوید و دوست دارید خودتان به تنهایی راهتان را انتخاب کنید نه اینکه دیگری نظر خودش را به شما تحمیل کند. اما سعی کنید تا این اختلاف نظر واضح به یک مسئله پیچیده تبدیل نشود چرا که شما را در رسیدن به خواسته قلبیتان کمک نمی‌کند. مراقب باشید؛ واکنش شما به عوامل بیرونی می‌تواند موقعیت دشواری ایجاد کند که شما را از رسیدن به اهدافتان باز دارد.

 

منبع: میهن فال

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.