درباره وبلاگ


فال روزانه فال روز فال امروز

مدیر وبلاگ : admin
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

فال روزانه

فال روزانه
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
چهارشنبه 24 آبان 1396 :: نویسنده : admin

فال روزانه امروز چهارشنبه بیست و چهارم آبان ماه 1396 

 


فال روزانه ؛؛ متولدین فروردین ماه

حواستان به جریانات معمولی زندگی باشد. همیشه عادت داشته‌اید که به ندای قلب خود گوش کنید و از احساسات برای انجام کارهای خود استفاده کنید. امروز باید بیشتر روی سلامت و تغذیه خود تاکید داشته باشید. اگر به غذاهای ناسالم اعتیاد دارید آنها را کنار بگذارید. سبزیجات را وارد وعده‌های غذایی خود کنید و از چربی و قند فاصله بگیرید. امروز زیاد احساساتی نباشید و سعی کنید کارهای خود را با منطق انجام دهید. از شریک زندگی خود بخواهید در مسیر تغذیه درست به شما کمک کند و همراه با شما گیاه‌خواری کند تا بتوانید وزن اضافه را از بین ببرید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین اردیبهشت ماه

شما اصولا برای اعتیاد به کار میان دوستان خود شهرت دارید. اما امروز این سخت‌کوشی را کنار بگذارید و بیشتر روی تفریح و سرگرمی تاکید داشته باشید. به مهمانی یا مجالس دوستانه بروید و سعی کنید از بعدازظهر خود برای شادی و استراحت بهره بگیرید. برای اینکه استرس کار نداشته باشید، یک برنامه زمانی مشخص کنید تا سر فرصت به همه کارهایتان برسید. در ارتباط عاشقانه باید مراقب رفتارهای خود باشید که چندان احساسی نباشد زیرا ممکن است نوعی نیاز و گدایی محبت برایتان ایجاد کند. بهتر است کمی منطقی‌تر باشید و این را بدانید که فردا دوباره به حالت عادی خود باز خواهید گشت. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین خردادماه

از فکر جابه‌جایی یا خرید و فروش ملک بیرون بیایید. امروز به هیچ عنوان زمان مناسبی برای این قبیل کارها نیست. به جای آن بیشتر وقت خود را با خانواده سپری کنید و برای تغییرات داخلی خانه با یکدیگر هم‌فکری کنید. امروز همه کارهای مربوط به املاک با شک و تردید همراه هستند و ممکن است تصمیمات اشتباهی اتخاذ کنید. دو مسئله در روابط شما اهمیت بسیاری دارد. اما یکی از شما (شما و عشقتان)، امروز بیش از اندازه تحت تاثیر حرف‌های خانواده‌اش هست و این مسئله در زندگی شما نمود پیدا می‌کند. اگر این مسئله شما را آزار می‌دهد باید به جای واکنش منفی در این مورد حرف بزنید و سوءتفاهامات را سریعا برطرف کنید. پیشنهادهای خود را بیان کنید و بقیه را به جریان زندگی بسپارید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین تیرماه

اگر به رستوران، کافه یا جمعی رفته‌اید، بهتر است از زل زدن به آدمی که نظرتان را جلب کرده است، دست بردارید. سریع احساساتی نشوید؛ نمی‌توانید به هر غریبه‌ای سریعا اعتماد کنید. شاید در آن حالت که او را می‌بینید جذاب باشد اما در واقعیت با فرد متفاوتی روبه‌رو شوید. از بار احساسات خود کم کنید. از خواندن نامه، ایمیل یا گشت زدن در دنیای مجازی دست بردارید و بیرون بروید. امروز زمان معاشرت است. در اینترنت فقط وقتتان تلف می‌شود و ممکن است دچار سوءتفاهماتی نیز بشوید. اگر در رابطه هستید، امروز شاید کمی دلخوری میان شما وجود داشته باشد اما به قلب خود رجوع کنید. زیرا قلبتان هرگز به شما دروغ نمی‌گوید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین مردادماه

آیا واقعا توان مالی انجام کاری که در سر دارید را دارید؟ این را بدانید که نیاز و خواستن دو مقوله کاملا مجزا هستند. شاید برخی مواردی که می‌خواهید فقط برای ارضای روح زیاده‌خواه باشد و هزینه‌ای اضافی روی دست شما بگذارد. پیش از هر اقدامی کاملا تفاوت نیاز و خواستن را در ذهن خود تعریف کنید. در رابطه عاطفی خود دچار تردید شده‌اید. روزمرگی و تکرار روتین‌های همیشگی نوعی غبار دوری روی رابطه شما پاشیده است. شتابزده رفتار نکنید و به این خاطر به رابطه خود پایان ندهید. شاید دچار سوء برداشت شده باشید. این حس موقتی است و در روزهای آینده برطرف خواهد شد. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین شهریورماه

امروز به شدت ایده‌آل‌گرا شده‌اید و می‌خواهید همه چیز در بهترین حالت خود باشد. برای این منظور شاید بخواهید کارهای جدیدی به عهده بگیرید. اما به زمان و کارهای خود توجه داشته باشید. با یک دست نمی‌توانید چند هندوانه بردارید. پروژه جدیدی آغاز نکنید تا با شکست هم مواجه نشوید. مطمئن باشید که اکنون به کار و فشار بیشتر نیازی نیست. آنها را به آینده موکول کنید. همه چیز را شخصی نکنید. هر مسئله و حرفی را سریع به خود نگیرید تا ناراحتی هم به وجود نیاید. از هرگونه قضاوت یا تصمیم عجولانه دست بردارید. سریع در پیله تنهایی خود فرو نروید. این شما هستید که باید دیدگاه‌های خود را تغییر دهید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین مهرماه

اجازه ندهید ترس و نگرانی زندگی عادی شما را تحت تاثیر قرار دهد. احتمالا امروز با موانعی روبه‌رو خواهید شد اما اجازه ندهید شما را به اشتباه بیندازد. اگر در کار خود دچار تردید شده‌اید و حس می‌کنید ترفیع یا پیشرفتی برای شما ندارد، در مورد مسائل دیگر تحقیق کنید. اما امروز هیچ تصمیم قاطعی نگیرید و سعی کنید فقط ایده‌هایتان را یادداشت کنید تا سر فرصت به آنها رسیدگی و سپس تصمیم‌گیری کنید. از فاز بدبینی بیرون بیایید. در رابطه عاطفی خود دچار شک شده‌اید و اینها شاید فقط تفکرات شما باشند. اگر احساس می‌کنید طرف مقابل مسایلی را از شما مخفی می‌کند، به جای خیال‌پردازی‌های منفی، در این مورد با او حرف بزنید. شاید شما دچار سوء تفاهم شده باشید. ناراحتی‌ها را بیش از این ادامه ندهید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین آبان ماه

شاید آن حمایتی که انتظار دارید را در شغل خود نبینید. امروز حس می‌کنید کارهای گروهی شما به آن منوال که باید پیش نمی‌روند. همین مسئله فکرتان را مشغول می‌کند. اما شتابزده رفتار و نتیجه‌گیری نکنید. هر چه بیشتر سخت‌گیری کنید، حستان بدتر خواهد شد و حتی مسایل کوچک هم برایتان بزرگ جلوه خواهند کرد. اگر همکاران یا دوستان، زیادی سروصدا دارند و مانع کار شما می‌شوند، واکنش احساسی نشان ندهید. در رابطه عاطفی خود همیشه از دوستان نظرخواهی می‌کنید، اما شاید امروز نظرات بد دریافت کنید. کمی استرس‌های خود را کم کنید. بدبینی را کنار بگذارید و سعی کنید به جای دامن زدن به سوء تفاهم‌ها، خوش‌بینی خود را بیشتر کنید. برای اینکه از هر نوع ناراحتی‌ای دور باشید، ترجیحا امروز تنها باشید و حتی با عشقتان نیز تماس نداشته باشید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین آذرماه

برای رسیدن به آرزوهای خود باید یک مسیر میان‌بر پیدا کنید. اما مراقب باشید تا به بیراهه نروید. شاید موانعی یا افرادی باعث شوند از مسیر اصلی خارج شوید و آن حس خوبی که برای رسین به نتیجه داشته‌اید را از دست بدهید. اما اگر چشمان خود را باز کنید از این دام در امان خواهید بود و می‌توانید به انتهای خوب افکار خود دست پیدا کنید. غبار تردید روی افکار شما نشسته است. در رابطه عاطفی خود نیز دچار شک شده‌اید. اما در برابر عشقتان گارد نگیرید و با رفتارهای احساسی موجب بدتر شدن اوضاع نشوید. این را به خاطر داشته باشید که شک تحریب کننده رابطه است. برای برطرف کردن سوء تفاهامات با او حرف بزنید و ناراحتی‌های خود را مطرح کنید. این بهترین راهکار است. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین دی ماه

ایده‌آل‌گرایی‌های زیادی که امروز دارید شاید شما را از فاز منطقی به افکار احساسی برساند. اما مراقب این دام باشید. باید نیازهای درونی خود را به خوبی بشناسید تا بتوانید درست در مورد آینده برنامه‌ریزی کنید. از واقعیت‌های زندگی دور نشوید. تا حد امکان، امروز بیشتر بر منطق خود استوار باشید و از احساسات شدید پرهیز کنید. احساس می‌کنید در رابطه عاطفی خود مستقیم به سمت جهنم می‌روید. دچار شک و تردید شده‌اید و هیچ چیز برایتان جالب نیست. این احساسات رفتارهای آنی و ناپایدار برای شما به وجود می‌آورد. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین بهمن ماه

شما اصولا منطقی و به دور از احساس هستید و به همین دلیل میان کار و رابطه‌های عاشقانه، ترجیحتان این است که کار کنید. در این مسیر هم موفق هستید. اما شاید امروز در کار دچار ناراحتی‌هایی بشوید و حس کنید مهارت‌های شما دیده نمی‌شوند و یا شاید مشتری‌های بیزینس شما آن کسانی نیستند که به نظر می‌رسند. بنابراین باید با آنها صحبت کنید و بیشتر در مورد کار برایشان توضیح دهید. سریع به فکر فسخ قرارداد نباشید. در رابطه عاشقانه شما نوعی غبار ناراحتی یا بدبینی نشسته است. احساس می‌کنید طرف مقابل به شما دروغ می‌گوید یا مسائلی را مخفی می‌کند، برای برطرف شدن این ناراحتی‌ها، در این مورد حرف بزنید و اگر سوء تفاهمی هست آن را برطرف کنید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین اسفندماه

شما برای اشتیاقات و هیجانات زیادی که دارید در میان دوستان شهرت دارید. اما روابط دوستانه و کاری شما امروز با کمی ناراحتی همراه هستند. بهتر است برای تعادل بیشتر این روابط چاره‌ای بیندیشید. نباید مسائل کاری را وارد زندگی عاطفی خود کنید. باید سازش و انعطاف‌پذیری خود را بیشتر کنید تا با اطرافیان دچار مشکل نشوید. اگر با مسئله‌ای موافق نیستید، خودتان را مجبور به قبول آن نکنید. اگر در رابطه عاطفی قرار دارید، امروز به طور ناگهانی با هم دچار مشکل می‌شوید. احساس می‌کنید او کسی نیست که بتواند موجب خوشحالی شما بشود. اما این حس‌های منفی موقتی هستند و نباید به واسطه آنها واکنش نشان دهید.

 

منبع: میهن فال

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.