درباره وبلاگ


فال روزانه فال روز فال امروز

مدیر وبلاگ : admin
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

فال روزانه

فال روزانه
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
شنبه 9 دی 1396 :: نویسنده : admin

فال روزانه امروز شنبه نهم دی ماه 1396 

 


فال روزانه ؛؛ متولدین فروردین 

شما نمی‌توانید بیشتر از این صبر کنید، برای اینکه اعتقاد دارید که به اندازه کافی صبر کرده‌اید! با وجود اینکه شاید آمادگی دست به کار شدن را نداشته باشید، ولی پیش از این از نظر ذهنی آمادگی دارید که شروع کرده و بازی را آغاز کنید. شما باید از تفاوت‌های موقعیت اخیر خود و اهداف آینده‌تان آگاه باشید، اما سعی نکنید در مورد هر دوی آنها با هم تصمیم‌گیری کنید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین اردیبهشت 

نگرش شما نسبت به شغلتان همیشه نگرشی خوش‌بینانه است، اما حالا نسبت به منافع خود خیلی ایده‌آل‌گرا فکر می‌کنید. حتی اگر هیچ چیزی به آن خوبی که شما دلتان می‌خواهد نباشد، باز هم نمی‌توانید بدبین باشید! پیشرفت‌های خیلی جذابی در زندگی‌تان حاصل شده که دلیلی برای امیدواریتان شده است. اما از رویاهای خود توقع زیادی نداشته باشید! چرا که بیش از اندازه رویایی و خیالاتی بودن زمینه را برای نا امیدی‌ها و ناکامی‌های بزرگ فراهم می‌کند. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین خرداد 

اخیرا شما در عین حال که به پیچیدگی روابط خود فکر می‌کردید، تا حدودی غمگین و ناراحت می‌شدید و حالا بدون اینکه به طور کامل در زندگی خود تغییراتی دهید به چیزهایی که می‌خواهید رسیده‌اید. بعضی اوقات تا حدی گیج می‌شدید که نمی‌توانستید تشخیص دهید مرحله بعدی کارتان چگونه است. خوشبختانه امروز وضعیت روحیتان تغییر می‌کند، چرا که شما به واسطه تخیلات‌تان جنب و جوشی را در خود احساس می‌کنید و این بهتان اجازه می‌دهد که آنچه پیش رو دارید را واضح و روشن بسازید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین تیر 

امروز یک نفر کاملا رک و بی‌پرده با شما حرف می‌زند که ممکن است کمی عصبانی شوید. شما مثل اینکه فکر می‌کنید همه چیز را راجع به یکی از دوستان خوبتان می‌دانید و سپس به چیزهایی توجه می‌کنید که با آنچه فکر می‌کردید واقعیت دارد جور در نمی‌آید. شما نمی‌دانید مشاهدات اخیر خود را باور کنید یا فرضیات گذشته خود را! به زور دنبال جواب نباشید؛ حقایق به مرور زمان روشن خواهد شد. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین مرداد 

در حالیکه ماه در هفتمین خانه شما، یعنی خانه شریکان و دوستانتان قرار دارد، شور و هیجان روابط‌تان بیشتر می‌شود. اما اگر احساس کنید که یک نفر ازتان دوری می‌کند، شما هم نمی‌توانید به راحتی با او ارتباط برقرار کنید و در این کار به مشکل برمی‌خورید. حقیقت این است که حس امنیت خواهی‌تان فاصله‌ای را بین شما با دیگران ایجاد می‌کند که از آن چیزی که در ظاهر نشان می‌دهد وسیع‌تر است. به دیگران اجازه دهید بدون اینکه استقلال و آزادی‌هایشان به خطر افتد، فضایی که برای معرفی کردن خود نیاز دارند را ایجاد کنند. در نهایت این کار می‌تواند تعهدات و عهدهایی که پیش از این داده بودید را معتبرتر کند. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین شهریور 

هم‌اكنون وقت سر كار رفتن است، اما این اتفاق آن چیزی نیست که شما در ذهنتان مجسم می‌کردید. کارهایی که طی چند روز گذشته شروع کرده بودید تغییرات شگفت‌انگیزی می‌کند، بنابراین خیلی مهم است که بتوانید انعطاف‌پذیر باشید. اگر روشی که قبلا به کار می‌گرفتید دیگر به خوبی گذشته کارآیی ندارد، لازم است که حتما نگرش نو و جدیدی داشته باشید. با وجود اینکه وسوسه می‌شوید که به توانایی تحلیل گرایانه خود اتکا کنید، اما بدون اینکه در مورد عملکرد خود قضاوت کنید، از حس کار کردن و در لحظه حال بودن نترسید! 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین مهر 

شما جهش و تغیرات ناگهانی مثبتی داشته‌اید، اما هنوز هم لازم است که به خودتان اجازه دهید تا چند روز وظایف منظم روزانه‌تان را کنار بگذارید. خوشبتانه شما تا بحال توانایی این را پیدا کرده‌اید که بیشتر از کارهای مربوط به خانه و خانواده برای شناخت و ابراز وجود خود زمان صرف کنید. اما این رفتاری همه جانبه و دائمی نیست. پس قبل از اینکه با حرفه‌ها و شغل‌های جالب و هنری به دنبال لذت و تفریح بروید، اصول نیازات و الزامات را تحت پوشش قرار دهید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین آبان 

شما امروز خیلی دلتان می‌خواهد که کارهایتان را به کنار نهاده و به فکر پیدا کردن تفریح و سرگرمی ‌لذت‌بخشی باشید. اما مسئولیت‌هایتان خیلی زیاد است و واقعا قادر نیستید ازشان فرار کنید. به همان اندازه که امروز احساس نا امیدی و یاس می‌کنید، تضمین می‌کنیم که با استراحت کردن این حالت زیاد دوام نمی‌آورد. بهترین کار این است که از تفریح صرف نظر کرده و به کارهایتان برسید. شما بعدها هم وقت کافی برای تفریح پیدا می‌کنید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین آذر 

ظاهرا امروز نسبت به گذشته راحت‌تر می‌توانید برنامه‌های خود را سازمان‌دهی کرده و دست به کار شوید. این سخن بدین معنی نیست که شما از تمام مسئولیت‌ها فارغ هستید، بلکه هم‌اکنون توانایی بیشتری دارید و می‌توانید بدون اینکه در قید و بند محدودیت‌های افراد دیگر گیر کنید به حرکت خود ادامه دهید. از آزادی‌ها و اختیارات جایگزین استفاده کنید، اما از حقوق و مزایای جدید خود سوء استفاده نکنید، وگرنه آزادی و استقلال‌تان خیلی سریع‌تر از وقتی که پدیدار شده بود، ناپدید و نابود می‌گردد. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین دی 

نشان دادن ابتکار و یا کارهایی که پیش از این شروع کرده بودید شاید در میزان موفقیت شما تاثیری نداشته باشد. یکی از بخش‌های ساخت و ساز توانایی‌های شغلی، ذات وجودی شما را هم درگیر کار می‌کند، که در مورد افراد دیگر شاید این گونه نباشد. ولی روی دیگر سکه فرق می‌کند! چرا که بسیار مهم است که شما دوباره کاری نکرده و دوباره همان کارهای قلبی را انجام ندهید. انجام دادن کارهای بیش از حد غیر متعارف باعث می‌شود مردم احساس راحتی نکنند. پس سعی کنید در همه احوال میانه‌رو باشید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین بهمن 

حالا ماه به نشانه شما بازگشته است و در حالیکه احساسات شما از جایی به جای دیگر تغییر می‌کنند به سختی می‌توانید بشناسیدشان. خوش‌بینی و هیجان بهتان راهی را نشان می‌دهد که ترس از تغییر کردن را برای همیشه نابود کنید و سسپس پله‌های ترقی را طی کرده و به مراحل بعدی بروید. پس قبل از اینکه انرژیتان فروکش کند، شور و شوق خود را حفظ کنید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین اسفند 

شما همچنان در حال تلاش هستید و می‌خواهید بین واقع‌بینی نسبت به خود و نیز آنچه که افراد دیگر ازتان انتظار دارند. اما اگر آنچه که حس می‌کنید با آنچه در زمان حال اتفاق می‌افتد هماهنگی نداشته باشد، عمل کردن بر اساس تفکرات‌تان سخت‌تر و سخت‌تر می‌شود. با دقت به صدای درون خود گوش دهید، اما فعلا در مورد هیچ موضوع مهمی تصمیم نهایی نگیرید. شما هنوز وقت زیادی دارید که بتوانید دست به کار شوید.

 

منبع: میهن فال

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.