درباره وبلاگ


فال روزانه فال روز فال امروز

مدیر وبلاگ : admin
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

فال روزانه

فال روزانه
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
جمعه 15 دی 1396 :: نویسنده : admin

فال روزانه امروز جمعه پانزدهم دی ماه 1396 

 


فال روزانه ؛؛ متولدین فروردین ماه

شما در این رویا به سر می‌برید که برای دست یافتن به ﺁرزوهای بزرگ باید از گذشته و از زمان‌هایی خیلی دورتر تلاش می‌کردید و در حال حاضر برای این کار بسیار دیر است، اما لازم است بدانید هیچ‌گاه دیر نیست، حتی امروز نیز می‌توانید کارهایتان را ﺁغاز کنید. شما به دلیل این که فرد یا افرادی با صحبت‌هایتان موافق نیستند، باعث شده است تا حدودی گوشه‌گیر شوید، در مورد تمایلات و خواسته‌های درونی‌تان بیش از حد با دوستان‌تان صحبت می‌کنید بهتر است این کار را ترک کنید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین اردیبهشت ماه

امروز هر چقدر کسی با شما بهتر رفتار کند احساس ناامیدی و ناامنیتان هم بیشتر خواهد شد. اگر فکر می‌کنید دیگران در پیشرفتتان دخالت می کنند به غریزه‌تان اعتماد کنید. اما اکنون با یک دشمن فرضی جنگ نکنید؛ به حریف خیالی مشت زدن، سیاست موثری نخواهد بود. قبل از اینکه حرکت بعدی را آغاز کنید صبر کنید تا اطلاعاتتان کامل شود. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین خردادماه

برداشتن یک گام محکم و استوار در اوایل روز باعث می‌شود بیشتر از آن که فکرش را بکنید بهره‌وری و کارایی داشته باشید. اما بیشتر از توانتان کاری را نپذیرید، به خاطر اینکه فشار و استرسی که شما بر خودتان وارد می‌کنید نیرویتان را گرفته و برایتان مخرب است. تواناییتان برای واقع‌بین بودن چیزی است که دیگران بیش از هر چیز دیگری از شما یاد می‌گیرند، و خوشبختانه این چیزی است که می‌توانید به آنها بدهید بدون اینکه تلاش اضافی نشان دهید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین تیرماه

تمرکز بر روی مقصد و هدف اغلب اوقات ساده‌ترین و منطقی‌ترین راه برای تبدیل افکارتان به واقعیت است. اما امروز این کار راحت نیست، حتی اگر راه و مقصد شما روشن و واضح باشد. شما احتمالا در مسیر درست قرار گرفته‌اید و یک باد کیهانی قوی نیز به سمت هدفتان می‌وزد. اما شما حتی می‌توانید فراتر از موثرترین راه و بعضی وقتها هم کسل کننده، برای انجام دادن یک کار حرکت کنید. عملکردهای بی فکر و آنی خیلی زود برایتان درسر درست می‌کند، پس همین حالا و قبل از اینکه دست به عمل بزنید خوب فکر کنید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین مردادماه

رویدادهای غیر منتظره‌ای که در محل کار اتفاق افتاده است شما را نسبت به آینده‌تان بیمناک کرده است، اما اگر تازگیها سخت کار کرده باشید نباید در مورد این موضوع نگران باشید. حتی اگر شما در تنگنا قرار گرفته‌اید، تغییراتی که آرزویش را داشته‌اید بدون هیچ پافشاری کردنی اتفاق خواهد افتاد. وقتتان را با فکر کردن به اینکه چه کاری درست است تلف نکنید؛ حتی اگر این تحولات دقیقا به شکلی که تصور می‌کرده‌اید نیستند فقط خودتان را با آنها وفق بدهید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین شهریورماه

با وجود اینکه اتفاقات بسیاری در زندگیتان در حال وقوع است ممکن است بخواهید از کنار همه اینها بگذرید. البته شما نیاز خواهید داشت که در رابطه با کارتان موضع مشخصی اتخاذ کنید اما به طور غریزی می‌دانید که بهتر است انرژی خود را هدر ندهید و آن را برای مواقع ضروری نگاه دارید. شما انرژی زیادی را لازم خواهید داشت زمانیکه ماه وارد نشانتان مریخ می‌شود که در تمام طول تعطیلات آنجا به استراحت خواهد پرداخت. هفته آینده روزهای کاملا متفاوتی خواهید داشت پس بهتر است تا آن زمان کمی استراحت کنید و نیروی خود را ذخیره سازید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین مهرماه

امروز شما در وضعیت بهتری نسبت به دیروز به سر می‌برید و در روزهای ﺁینده شانس بیشتری برای انجام کارهایتان دارید و فعالیت‌های جدیدی افزون بر کارهای روزمره‌تان به شما پیشنهاد می‌شود. قدرت انعطاف‌پذیری خود را افزایش دهید زیرا شما مسئول کارهای مهمی‌ خواهید شد و باید انعطاف بیشتری برای صبحت با دیگران به خرج دهید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین آبان ماه

امروز خوش بینی و مثبت اندیشی ضعیف شما می‌تواند اشکها و یا ترسهایتان را مخفی کند. شما کار خیلی زیادی نمی‌توانید برای کنترل احساساتتان انجام دهید، بنابراین اولین اقدامتان برای چیزهایی که فکر می‌کنید مورد قبول دیگران واقع نمی‌شوند این است که آنها را به جای ابراز کردن مخفی کنید. ولی حقیقت چیز دیگری است! اگر سفره دلتان را باز کنید خیلی حال بهتری پیدا خواهید کرد. حتی اگر راه حل سریعی پیشنهاد نشد، همه می‌توانند جایگاهتان را بشناسند. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین آذرماه

امروز احتمالا تصورات و خیالات شما بیشتر خواهد شد چرا که ماه دوازدهمین خانه از تصوراتتان را بازدید می‌کند. اما مسئولیت‌هایی که دارید احتمالا در آخر پیروز می‌شوند و شما را به واقعیت می‌کشند. همان قدر که دوست دارید به خیال پردازی‌های خود ادامه دهید، این قدر هم سخت نیست که به وظایفی برگردید که به شما مربوط می‌شوند. انرژی خود را برای شکایت کردن هدر ندهید که چقدر کار دارید، فقط کارتان را شروع کنید. بعدها احساس آرامش خواهید کرد و عذاب وجدان نخواهید داشت. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین دی ماه

الان وقت این است که کارهایی را که قبلا شروع کرده بودید را به مرحله بعدی برسانید و پیشرفت کنید. ممکن است آرزو کنید که کاش امروز کار دیگری انجام می‌دادید اما هنوز کارهایی برای انجام دادن دارید و شما بهترین کسی هستید که می توانید از پس آنها برآیید. ممکن است شما نگران این باشید که حمایتی از دیگران دریافت نکنید با این وجود دیگران ادعا می‌کنند که پشت تلاش‌هایتان ایستاده‌اند. بالاخره این پروژه شماست؛ پس روی اهدافتان تمرکز کنید و کار را شروع کنید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین بهمن ماه

امروز هدیه‌ای که می‌توانید به دوستانتان بدهید این است که بهشان نشان بدهید چگونه می‌توانید با همدیگر ساعتهای به یاد ماندنی‌ای داشته باشید! اما برای رسیدن به این خوشی بهترین راه این نیست که در موردش صحبت کنید. از این مثال پیروی کنید؛ با انجام دادن کارهایی که حس خوبی بهتان می‌دهد و لذت بردن از کار کردن توانایی‌های خود را نشان دهید. اگر تسلیم شده و عقب نشینی کنید, آن وقت میدان را به حریف واگذار کرده‌اید و نشان می‌دهید که از توانایی کمتری برخوردارید. فرصتها را بقاپید؛ افراد دیگر نیز از شما تبعیت خواهند کرد. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین اسفندماه

امروز اگر دیگران از شما انتظار داشته باشند که موقعیتی را اداره کنید و آن را سر و سامان دهید که بسیار دشوار و غیر عملی است، ‌از کوره در خواهید رفت و بدنبال آن احساس ناخوشایندی خواهید داشت. این برایتان ریسک بزرگی است که در جواب آنها نه بگویید، بنابراین ممکن است مجبور شوید اعتماد بنفس خود را تقویت کرده و این مسئولیت را قبول کنید. با این وجود،‌ مهم است که بدانید این معامله "همه یا هیچ" نیست، شما با قدرتی که دارید براحتی و در اندک زمانی می‌توانید از عهده این کار برآیید.

 

منبع: میهن فال

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.