درباره وبلاگ


فال روزانه فال روز فال امروز

مدیر وبلاگ : admin
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

فال روزانه

فال روزانه
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
دوشنبه 18 دی 1396 :: نویسنده : admin

فال روزانه امروز دوشنبه هجدهم دی ماه 1396 

 


فال روزانه ؛؛ متولدین فروردین ماه

شما به دنبال شروع کسب و کار یا فعالیتی هستید که تا حدودی از محیط خانه دورتان کند و بیشتر وقت خود را در محیط بیرون بگذرانید. اما به نظرتان این کار غیر ممکن می‌رسد زیرا احساس می‌کنید در محیط خانه به شما احتیاج دارند به همین دلیل تا حدودی بر سر دو راهی قرار گرفته‌اید. اما نگرانیتان بی مورد است زیرا شما دارای توانایی فوق‌العاده‌ای هستید که می‌توانید بین فعالیت‌های بیرون و داخل منزل‌تان به راحتی تعادل برقرار سازید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین اردیبهشت ماه

شما با رفتارهای خوب و مثبتی که با دوست یا همکارانتان دارید باعث شده‌اید که در قلب آنها به راحتی جا باز کنید و این رفتارتان باعث پیشرفت‌هایتان در آینده خواهد شد. اما متاسفانه حساسیت‌های بیش از حدی را در مورد اطرافیانتان به خرج می‌دهید که نباید بدین سبک باشد، زیرا شما مسئول زندگی خودتان هستید نه دوستان یا همکاران‌تان. بهتر است محبت زیادی را با دخالت جابه‌جا نگیرید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین خردادماه

امروز شما می‌خواهید تغییراتی در کار خود بدهید، اما باید بدانید که شانس همیشه به کمکتان نمی‌آید. اولین کاری که باید بکنید این است که یکی از کارهایتان را با روش جدیدی انجام دهید، چرا که شما همیشه در جستجوی راه حل و روش‌های مؤثر و مناسب هستید. اما اگر فقط به خاطر اینکه از روش‌های قبلی‌تان خسته شده‌اید، بخواهید این کار را با روش متفاوتی انجام دهید، اصلا کار خوبی نکرده‌اید. پس روش‌های مناسب و درست را تغییر ندهید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین تیرماه

همچنانکه امروز ونوس جذاب و گیرا وارد دهمین خانه از مسیر شغلی شما می‌شود، ‌به شما این قدرت را می‌دهد تا در روزهایی که در پیش رو دارید،‌ از کار و شغلتان نهایت لذت را ببرید اما این روحیه جدید می‌تواند کمی استرس به شما وارد کند چرا که می‌خواهید از پس کارهایتان به خوبی برآیید و تا جایی که می‌توانید موثر و مفید واقع شوید. خوشبختانه،‌ اگر کمی‌ از حد و حدودی که همیشه برای خود قائل می‌شدید خارج شوید و در یک چهارچوب جدید کار کنید،‌ می‌بینید که کارهایتان به آن دشواری و پیچیدگی که فکر می‌کردید نیستند و شما احتمالا از راه‌های مختلفی که بر اساس جرأت و شجاعت خود انتخاب کرده اید، پاداش دریافت می‌کنید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین مردادماه

شما اگر فکر می‌کنید که باید تحصیلاتتان را ادامه داده و یا اینکه در یک رشته تحصیلی جدید درس بخوانید، مطمئنا برای رسیدن به این منظور زمان کافی خواهید داشت. هم اکنون برنامه‌ریزی برای ادامه تحصیل در آینده ایده خوبی است، برای اینکه شما تعادلی منطقی بین عمل‌گرایی و رویاپردازی دارید. تمام امکاناتی که وجود دارد را پیش خود مجسم کنید و از بین آنها آنچه را که برایتان بیشتر اهمیت دارد را انتخاب کنید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین شهریورماه

امروز ممکن است احساسات شما باعث شوند که کمی‌ از حالت طبیعی خود خارج شوید. در این حالت به سختی می‌توانید تشخیص دهید که باید چه کار کنید و اصلا چه کاری درست است؟! اما به یکباره آماده بیرون آمدن از این حالت شده و می‌توانید با آنچه که باعث شده بود تا شما دچار این حالت شوید، فاصله بگیرید. ولی ناگهان لحظه‌ای بعد درمی‌یابید که کار کردن برایتان سخت شده و نمی‌توانید همه کارها را بدرستی انجام دهید. با وجود اینکه به نظر می‌رسد باید برای این موقعیت برای تصمیم گیری‌هایتان از قانون "همه یا هیچ" استفاده کنید، اما شاید بهتر باشد کمی‌ بیندیشید و نقطه میانی را که برایتان بهترین نتیجه را دارد اتخاذ کنید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین مهرماه

شما اگر چه که فکر می‌کنید به آخر کار نزدیک شده‌اید، اما این در مورد دیدگاه‌های عالی و بلندپروازانه‌تان صدق نمی‌کند. در حالیکه ماه قوی برج عقرب وارد دوازدهمین خانه شما یعنی خانه پایان و فرجام می‌شود، بعضی از نقاط مبهم موقتا از بین می‌روند. در حالیکه سعی می‌کنید به هر مشکلی که امروز ایجاد شد رسیدگی کنید، یادتان باشد که قادر نخواهید بود همه آنها را به تنهایی حل کنید. اگر کسی به شما پیشنهاد کمک داد حتما قبول کنید و به طور آگاهانه هر مانعی که جلوی راهتان را گرفت از بین ببرید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین آبان ماه

امروز اگر كمی ‌نقطه ضعف‌های خود را نشان دهید، روز مبارک وخوش یمنی برایتان خواهد بود! شما اغلب با مخفی كردن احساسات خود توانسته‌اید از شرایط سخت با موفقیت بگذرید. اما در حال حاضر این كار بیشتر باعث ناامیدیتان می‌شود. البته رویاپردازی بیش از حد هم كمكی به شما نمی‌كند. پس قدم پیش گذاشته و درمورد آرزوها و ترس‌های خود البته آنهایی كه به گرفتاری‌های اخیرتان مربوط می‌شوند، صحبت كنید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین آذرماه

امروز ماه جدید در سومین خانه از "ارتباطات" شما قرار گرفته بنابراین آنچه که می‌گویید و فردی که با او صحبت می‌کنید اکنون بسیار مهمتر از مسائل دیگر است. شما می‌توانید اهداف خود را برای هفته‌های آینده روی یک کاغذ بنویسید. دیگران را از نقطه نظرات خود آگاه کنید و حتی دوستان و همکارانتان را با تصمیم‌گیری‌های سریع و به موقع خود و برنامه‌ها و نقشه‌های منطقی تحت تاثیر قرار دهید. دلیلی برای بازگشت نیست؛‌ از اهداف خود صحبت کنید و سپس آماده باشید که آنها را به عمل تبدیل کنید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین دی ماه

ماه وارد چهارمین خانه‌تان یعنی خانه "پیوندهای خانوادگی" می‌شود و به شما توصیه می‌کنیم امروز وظایف خانوادگی خود را انجام دهید. حتی اگر مجبورید به سر کار بروید، حتما راهی پیدا کنید که بخشی از وقت‌تان را با افراد خانواده‌تان بگذرانید. کوچکترین و ساده‌ترین کارهای خانه را همانند کارهایی مهم و لذت‌بخش انجام دهید، پس شما می‌توانید به این روش نگرش مثبت خانواده‌تان را همچنان حفظ کنید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین بهمن ماه

در حالیکه شما باور کرده‌اید تمام جوابها در مورد سوالهای زندگی را می‌دانید، ناگهان به سرعت می‌فهمید که اطلاعات خیلی زیادی را از دست داده‌اید و روند فکرتان چیز خیلی خارق‌العاده ای نیست! قبول کنید؛ بین دانستن حقایق و توانایی برای داشتن دیدگاه واضحی نسبت به آینده تفاوتهای خیلی زیادی است. با همه این احوال بدون توجه به اینکه چقدر باهوش هستید هنوز راه‌هایی برای پیشرفت کردن هست. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین اسفندماه

سیاره بخت شما یعنی ونوس در تلاش است توجه‌تان را به سمت روابط دوستانه همیشگیتان هدایت كند، در حالیكه شما تلاش می‌كنید نیازهای خود را با نیازهای فرد دیگری هماهنگ كنید. اما امروز در حالیكه رویاهای شما با واقعیات زندگی روزمره‌تان منافات دارند، شما در برابر افكار مبهم از پا در می‌آیید. هنوز هم ممكن است حقایق مهمی‌ را از دست دهید، بنابراین یک یا دو روز صبر كنید و بعد تصمیم نهایی خود را بگیرید.

 

منبع: میهن فال

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.