درباره وبلاگ


فال روزانه فال روز فال امروز

مدیر وبلاگ : admin
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

فال روزانه

فال روزانه
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
پنجشنبه 21 دی 1396 :: نویسنده : admin

فال روزانه امروز پنجشنبه بیست و یکم دی ماه 1396 

 


فال روزانه ؛؛ متولدین فروردین ماه

امروز فرصت رفتن به یک سفر هوایی برای شما فراهم خواهد شد که یک نفر دیگر هزینه آن را پرداخت خواهد کرد. این سفر ممکن است کاری و یا در ارتباط با مسائل آموزشی باشد، در هر صورت امروز روز خوبی برای رفتن به سفر و یا انجام هماهنگی‌های مربوط به آن خواهد بود. در این سفر، حتی اگر کوتاه باشد، به شما حسابی خوش خواهد گذشت و خاطرات آن تا مدت‌ها در ذهنتان باقی خواهد ماند. امروز در هر شرایطی که قرار گرفتید سعی کنید هر کاری که از دستتان برمی‌آید انجام دهید تا از روزتان لذت ببرید. امروز هر مسئولیت و باری که به دوش داشته باشید خواهید توانست با قدرت کلامتان از پس آن به خوبی بربیایید، فقط مواظب باشید دروغ نگویید! 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین اردیبهشت ماه

شما درگیری لفظی بزرگی با شخصی داشته‌اید که بر اثر این گفتگو هنوز ذهنتان مشغول است. به مرحله‌ای رسیده‌اید که دلتان می‌خواهد از زندگی فرار کنید اما خوشبختانه دوره‌ای را که سپری می‌کنید به مانند یک امتحان است که برای رفتن به دوره بعدی صبر و استقامت بیشتری داشته باشید پس شجاع باشید زیرا خداوند تقدیر خوبی را برایتان رقم زده است، در آینده از تمام این موهبات لذت خواهید برد و شکرگذار خداوند خواهید بود. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین خردادماه

اگر چه برنامه‌های بلندمدت‌تان در ماه گذشته متمرکزتر شده بودند، در حالیکه به هدفتان نزدیک می‌شوید، کم کم از دست این برنامه‌ها خلاص می‌شوید. شما حالا در مسیر دیگری قرار گرفته‌اید، پس در مورد حوزه کاری خود بازنگری کنید و در مقصد نهایی خود تغییراتی ایجاد کنید. اگر تصمیم جدیدتان با تصمیم قبلی کاملا متفاوت بود نگران نشوید. شما چیزهای زیادی راجع به خود و جهان خود یاد گرفته‌اید، پس اگر لازم شد آماده باشید که مسیر و روشتان را نیز عوض کنید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین تیرماه

الان زمان خوبی است که آن اصول اساسی که زندگی کاری‌تان را موثر و مفید می‌سازد را بنا کنید. اگر بتوانید کمتر تمایلات خود را بیان کنید، می‌تواند به پیشرفت شما در یک موقعیت اجتماعی کمک کند. اما الان،‌ ونوس خوش‌گذران در نشان شما قرار گرفته و می‌تواند شما را به اوج برساند. اینکه شما در روزهای آینده با این انرژی آتشین خود چه کار می‌خواهید بکنید، انتخاب خودتان است. اما به یاد داشته باشید که عمق و شدت این اشتیاق مهم است تا شما موفق شوید در غیر این صورت بسرعت تمایلتان را از دست خواهید داد. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین مردادماه

امروز ممکن است نیاز پیدا کنید که به مسائل خانوادگی‌تان توجه کنید، اگر چه این کار برایتان مشکل‌ساز نیست، اما می‌تواند بین شما و ارتباطات اجتماعی و حرفه‌ای دیگرتان فاصله بیندازد. به جای اینکه به خاطر کارهایی که مجبورید انجامشان دهید اعتراض کنید، اولویت را به کارهایی بدهید که هم اکنون پیش روی شما قرار دارند و بعد به سر کار بروید. وقتی که توانستید کارهایتان را در کمترین زمان ممکن که اصلا تصورش را هم نمی‌کردید به اتمام برسانید، شگفت‌زده خواهید شد. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین شهریورماه

زندگی شما سخت‌تر از آن است که دوست دارید و هنوز راه ساده‌ای به ذهنم نمی‌رسد تا برای کاهش استرس‌های درونیتان به شما پیشنهاد کنم. شما نیازهای اساسی دارید که مستلزم این است که روش‌های مشخصی را برای زندگی خود اتخاذ کنید،‌ در عین حال قلبتان چیزی بیش از داشته‌های کنونیتان می‌خواهد. این آرزوهای قشنگ را برای داشتن آینده‌ای بهتر از دست ندهید، حتی اگر نمی‌دانید چگونه به آنها دست یابید. بهترین کاری که می‌توانید برای داشتن آینده‌ای بهتر انجام دهید این است که محکم و استوار پای آرزوها و ایده‌آل‌هایتان بایستید و مطمئن باشید در نهایت به آنها دست می‌یابید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین مهرماه

شما احساسات خود را به شدت کنترل می‌کنید که مبادا حرکت یا گفتار احساساتی از شما سر نزند اما در اشتباه به سر می‌برید زیرا هیجاناتی که آنها را سرگوب می‌کنید، می‌توانند باعث شاد شدن هرچه بیشتر شما شوند. احتیاج به انجام هیچ کاری نیست تنها اجازه دهید احساسات واقعیتان ابراز شوند. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین آبان ماه

امروز اگر كمی ‌نقطه ضعف‌های خود را نشان دهید، روز مبارک و خوش‌یمنی برایتان خواهد بود! اغلب شما با مخفی كردن احساسات خود توانسته‌اید از شرایط سخت با موفقیت بگذرید. اما در حال حاضر این كار بیشتر باعث نا امیدیتان می‌شود. البته رویاپردازی بیش از حد هم كمكی بهتان نمی‌كند. پس قدم پیش گذاشته و در مورد آرزوها و ترس‌های خود البته آنهایی كه به گرفتاری‌های اخیرتان مربوط می‌شوند، صحبت كنید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین آذرماه

امروز ماه وارد نشانه‌تان شده است و شما مهربان‌تر و منعطف‌تر شده‌اید! اما حتی اگر احساس دلسوزی و دل رحمی می‌کنید، در حالیکه فاصله بین آروزهای ایده‌آل و موقعیت جدید خود را می‌بینید، این حس همچنین می‌تواند باعث سقوط و تنزل شما شود. امسال شما دو راه پشت سر و دو نگرش پیش روی خود دارید که می‌توانید یکی را برگزینید. گزینه‌های خود را به دقت بررسی کنید، شما در حالیکه نسبت به وقایع روی داده واکنش نشان می‌دهید، آینده خود را نیز انتخاب می‌کنید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین دی ماه

وظایف شما در محل کار مانع حضورتان در خانه و برقراری ارتباط با افراد خانه به شیوه‌ای که دوست دارید، است. شما در حالی که کاری لذت‌بخش را انجام می‌دهید، زمانی را هم برای استراحت کردن و داشتن یک مکالمه طولانی می‌خواهید. اما باید تا موقعی که وظایف کاریتان را تمام نکرده‌اید صبر کنید و تمام مراحل آن را کامل کنید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین بهمن ماه

امروز برای شما بسیار مشکل است که به دیگران بگویید چه احساسی دارید و به چه می‌اندیشید، حتی اگر به روشنی می‌دانید که همین الان چه احساسی دارید. شما از این می‌ترسید که اگر با دیگران درباره احساساتتان صحبت کنید، ‌ناخودآگاه رازی را که نباید برای دیگری افشا شود، بروز دهید. اما اگر بخواهید تمامی افکار و اندیشه‌های خود را برای خود نگاه دارید ممکن است بسیار خشک و جدی به نظر برسید یا حتی از نظر احساسی جدا از دیگران بمانید. تمام شجاعت و جرأت خود را جمع کنید تا ترس‌های خود را پشت سر بگذارید، زیرا اگر بخواهید صبر کنید و زمان را تلف کنید بعدا برایتان بسیار سخت‌تر است که بخواهید از آنچه که در ذهنتان می‌گذرد صحبت کنید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین اسفندماه

ممکن است احساس کنید اگر سرنوشت امروز مقدر می‌شد حتی اگر شما قبلا برنامه‌های دیگری داشتید اکنون می‌خواهید تغییرات عمده‌ای در زندگیتان ایجاد کنید؛ اما می‌توانید فشاری را که بر روی شماست احساس کنید و بدانید که باید سرانجام از قلبتان پیروی کنید. نیازی نیست که اکنون همه چیز را معکوس کنید. به دنبال ساختارهایی باشید تا زمانی که راه جدید و مهمی‌ یافتید شما را حمایت کنند.

 

منبع: میهن فال

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.