درباره وبلاگ


فال روزانه فال روز فال امروز

مدیر وبلاگ : admin
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

فال روزانه

فال روزانه
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
پنجشنبه 10 اسفند 1396 :: نویسنده : admin

فال روزانه امروز پنجشنبه دهم اسفندماه 1396 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین فروردین 

امروز شما وقتی کارهایتان را تمام کردید نمی‌توانید به راحتی وقت‌تان را برای تفریح کردن با دوستانتان تنظیم کنید. شما هنوز وظایفی دارید که شاید حتی وقتی لیست کارهای روزانه‌تان را چک کنید آنها را حس نکنید. همانطور که احساس گناه گردن به جز تلف کردن وقتتان هیچ کار دیگری نمی‌کند، دفاع کردن از خودتان در برابر دیگران نیز اینگونه است. فقط تا جایی که در توانتان هست کارهایتان را انجام دهید و بعد هر نگرانی که مانع لذت بردن از زمان حال می‌شود را از فکرتان بیرون کنید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین اردیبهشت 

امروز اختصاص دادن زمانی برای استراحت کردن امری حیاتی برای شما به حساب می‌آید، وگرنه دیگر فرصتی برای تفریح کردن نصیبتان نمی‌شود؛ اما حتی اگر خودتان هم متوجه شوید که چه راهی را باید انتخاب کنید، شاید اتفاقی رخ دهد که مجبور شوید برنامه‌تان را تغییر دهید؛ با این حال نباید به خاطر چیزهای بدیهی بجنگید؛ پس عاقلانه‌تر این است که انرژیتان را برای چیزهای مهم‌تر ذخیره کنید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین خرداد 

در حالیکه شما تمام مسئولیت‌های خانواده و کارهای خانه را تقبل کرده‌اید، می‌خواهید فرد مسئولیت پذیری باشید، اما هر وقت که می‌خواهید کمی تفریح کنید اولویت‌هایتان نیز به سرعت تغییر می‌کند. مهم نیست که چقدر تلاش می‌کنید، قادر نخواهید بود از زیر بار مسئولیت‌هایتان فرار کرده و به شادی و پایکوبی مشغول شوید! به دنبال شکار یک لحظه خوب و مناسب گشتن فقط ناامیدیتان را بیشتر می‌کند؛ پس خم به ابرو نیاورده و هر کاری که ازتان انتظار می‌رود را انجام دهید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین تیر 

شاید امروز یک نفر از شما درخواست پول کند یا بخواهد که کاری برایش انجام دهید. با وجود اینکه شما نمی‌توانید به او جواب منفی بدهید، ولی اگر خودتان برنامه‌های دیگری داشته باشید عصبانی خواهید شد و اگر قادر نباشید که برنامه‌هایتان را کنسل کنید، اوضاع پیچیده‌تر شده و عصبانی‌تر خواهید شد! البته خیلی خوب است که برای خودتان مرزها و محدوده‌ها را مشخص کنید، ولی در مورد این مشکل اخیر این استراتژی کارساز نخواهد بود؛ به هر حال شما ناچارید هم بهترین کار را انجام دهید و هم راهی را پیدا کنید که این فرد را خوشحال نگه دارید! 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین مرداد 

الان برای شما خیلی سخت است که خودتان باشید! به خصوص اگر با مشکلات مالی دست به گریبان باشید. اگر هم کسی از شما بخواهد که مشکلی را رفع کنید، اوضاع بدتر خواهد شد. اگر هم قدبازی دربیاورید و هیچ کاری انجام ندهید خودتان عصبانی خواهید شد! متاسفانه این بدترین تاکتیکی است که ممکن است اتخاذ کنید. حتی اگر احاساس ناامیدی کردید ولی تسیلم نشوید. اگرچه شما منتظر هستید همه چیز حاضر و آماده برایتان مهیا شود، اما انجام دادن کارهایی که لذت می‌برید درهای خوشبختی زندگی را برویتان می‌گشاید! 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین شهریور 

شما از انجام دادن کارهایی که وظیفه افراد دیگر است خسته شده‌اید. شما حتی بعضی وقت‌ها فکر می‌کنید که تنها کسی هستید که به قول‌هایی که داده عمل می‌کند! اما امروز نباید به سرعت در صدد رفع اشتباهات افراد دیگر بربیایید، چرا که شما به خاطر وسواس و اشتیاقی که برای رسیدن به کمال و ارضا کردن احساس کمال طلبانه خود دارید به آنها اجازه دست به عمل زدن نمی‌دهید. در عوض باید به اندازه کافی انعطاف پذیر باشید که بتوانید کمک و همکاری افراد دیگر را قبول کنید. یادتان باشد که هیچ انسانی کامل و بدون عیب نیست. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین مهر 

بودن در کنار یک فرد فریب‌کار و دغلکار اصلا چیز جالبی نیست، اما امروز شما مجبور می‌شوید که تمام روز را با چنین فردی باشید! شما از بودن با افراد کله شق که به زور وادارتان می‌کنند کارهایی که دوست ندارید را انجام دهید اصلا خوشتان نمی‌آید؛ ولی شاید مجبور شوید که فردی که زیاد هم آدم درستکاری نیست را تحمل کنید! خوشبختانه اگر از نقشه‌های خاص خود جدا نیفتید، با مهارت‌های دیپلماتیک خود می‌توانید اوضاع را بهتر کنید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین آبان 

شما چند روزی است که به مشکل پیچیده‌ای برخورده‌اید و ظاهرا هم تا امروز راه حل ساده‌ای به ذهنتان نرسیده است. شما حتی اگر از نظر زمان و یا مکان از خانه و خانواده‌تان دور باشید، اما هنوز هم از یک مشکل قدیمی خانوادگی اذیت می‌شوید؛ اما حالا هیچ چیزی به طور کامل این مشکل را حل نمی‌کند و هر قدر که بیشتر به خودتان فشار بیاورید اوضاع پیچیده‌تر می‌شود؛ پس به زور سعی نکنید کاری را انجام دهید وگرنه واقعا مایوس خواهید شد. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین آذر 

شما امروز حتما باید برای تفریح کردن از منزل خارج شوید، اما ممکن است با مشکلی هم روبرو شوید. شاید یک نفر با شما همراه شود و بخواهد راهنمایتان باشد، اما شما ترجیح می‌دهید به روش خودتان هر کاری را انجام دهید؛ اما نیاز مبرم شما به ماجراجویی شاید راه موثری برای دوری کردن از خطرات احتمالی عدم پذیرش دعوت دوست صمیمی‌تان نباشد؛ ولی شما باید به جای فرار کردن از ناراحتی‌های احساسی با آنها روبرو شوید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین دی 

درحالیکه شما در زندگیتان پیشرفت می‌کنید، سیاره بخت شما یعنی کیوان نیز دست به کار شده و نمی‌گذارد تمرکزتان را از دست دهید! کیوان وقتی که به شما نشان می‌دهد چگونه از انجام دادن کارهای احمقانه دوری کنید دوستتان می‌شود! با این حال امروز بهرام مدعی شما را تشویق می‌کند که ریسک کنید. هر قدر که تلاش کنید به عمق این مشکل بروید، مشکلتان پیچیده‌تر می‌شود. حتی اگر به خودتان هم اطمینان داشته باشید، وقتی که برنامه‌هایتان را عملی می‌کنید، شاید روش‌هایی که در ذهنتان داشتید درست از آب درنیاید. اجازه دهید این نیازهای گذری و سریع فرو بنشینند؛ شما بیشتر از آنچه فکر می‌کردید زمان دارید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین بهمن 

امروز شما حتی اگر خیلی مشتاق و امیدوار هم باشید باز هم باید آرام و ساکت بمانید. اما این بدین معنی است که چیزی آموخته‌اید که شما را از میزان زمان و پولی که برای کامل کردن یک پروژه نیاز دارید آگاه می‌سازد. البته پیدا کردن راه حل آسان برای رویارویی با واقعیت‌ها امری غیر ممکن است، اما به شما توصیه می‌کنیم که استراحت کردن موفقیتتان را در برابر مشکلات موقتی تضمین می‌کند. متاسفانه امروز کارهای سخت و زیاد هیچ مشکلی را از شما دوا نمی‌کند! کلید موفقیت شما در سرسختی و مداومت در کار است. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین اسفند 

امروز هیچ راه مستقیمی برای رسیدن به اهدافتان وجود ندارد، اما شما در حالیکه لحظه به لحظه به مقصد خود نزدیکتر می‌شوید، این مشکل حتی ماهی برج اسفند را که عادت کرده به جلو و عقب شنا کند را مایوس نمی‌کند. شما حتی نیاز ندارید از جایی که قرار است بروید اطلاع داشته باشید! فقط باید یک برنامه کلی داشته باشید. عجیب‌تر از همه اینکه در جستجوی یک برنامه اصلی و خاص بودن فقط شما را به عقب برمی‌گرداند. بدون اینکه افکار و شور و اشتیاق خود را تبدیل به مشکل کنید، آنها را به زبان بیاورید.

 

منبع: میهن فال

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.