درباره وبلاگ


فال روزانه فال روز فال امروز

مدیر وبلاگ : admin
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

فال روزانه

فال روزانه
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
چهارشنبه 22 فروردین 1397 :: نویسنده : admin

فال روزانه امروز چهارشنبه بیست و دوم فروردین ماه 1397 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین فروردین 

حالا که ونوس بی سر و صدا از نشانه شما می‌گذرد، شما در زمینه رسیدن به اهدافتان و یا دست یافتن به رضایت احساس نگرانی کمتری دارید. ونوس تا چهارم اردیبهشت در دوازدهمین خانه‌تان یعنی خانه “رویاها” می‌ماند و در این مدت به راحتی می‌توانید به خواسته‌هایتان برسید؛ ولی الان وقت قبول کردن وضعیت کنونی نیست. تنبلی کردن در طولانی مدت به نفعتان نخواهد بود، اما شکیبایی پیشه کردن شانس رسیدن به موفقیت را زیاد می‌کند. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین اردیبهشت 

در حالیکه شما باید آنچه از دیگران می‌خواهید و آنچه در عوض به آنها می‌دهید را در نظر بگیرید، باید جانب احتیاط را هم رعایت کنید. اکنون در حالیکه ونوس یعنی سیاره بخت شما به یازدهمین خانه‌تان یعنی خانه دوستان برمی‌گردد، فعالیتهای گروهی معوق مانده دوباره احیا می‌شوند؛ اما شما سریع واکنش نشان ندهید؛ شاید چند روز طول بکشد تا احساساتتان شفاف و واضح شوند، بخصوص اگر به احساسات مربوط به گذشته فکر می‌کردید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین خرداد 

امروز همه چیز برای شما شور و هیجان بیشتری پیدا کرده و دوست ندارید قدرت ادراک خود را از دست بدهید. شما حس می‌کنید مجبورید در مورد نیازهایتان حرف بزنید، به خصوص اگر آنها به چیزهایی که شما از شغلتان می‌خواهید مربوط باشند؛ اما وقتی احساسات شما انقدر قدرت دارند، منطقی بودن برای شما چالش برانگیز می‌شود؛ پس زیاد به خودتان سختگیری نکنید و قبل از اینکه برای دیدن نتیجه کار تغییرات اساسی ایجاد کنید چند روزی را صبر کنید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین تیر 

امروز برای افراد دیگر خیلی سخت است که بتوانند کاری کنند تا شما کمی‌ تغییر عقیده بدهید؛ چرا که شما اکنون به چیزهایی که می‌خواهید کاملا مطمئن هستید. حتی برای اینکه به بهترین نحو به اهدافتان برسید، برنامه‌ای نیز ترتیب داده‌اید؛ اما اگر باور کنید که استراژی شما تنها و بهترین استراتژی ممکن است، به مشکل هم برخواهید خورد. یادتان باشد شما می‌توانید ایده‌تان را برای رسیدن به موفقیت حفظ کنید، اما هنوز هم می‌توانید در راه‌های رسیدن به آن تغییراتی ایجاد کنید. علاقه‌مند بودن برای بازنگری در مسیری که در پیش گرفته‌اید، شما را از روبرو شدن با مشکلات غیر لازم در پایان راه نجات می‌دهد. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین مرداد 

شما امروز با وجود اینکه از احساسات‌تان خوشتان نمی‌آید، اما می‌دانید که باید آنها را ابراز کنید؛ ولی هنر شما در این است ک طوری آن را بیان کنید که کسی بدش نیاید. البته اگر از این کار خجالت بکشید، حل کردن مشکلات و حرکت کردن برایتان مشکل می‌شود؛ پس احساسات درونی خود را با کسی که به او اطمینان دارید مطرح کنید، اما در قبال رفتاری که دارید مسئولیت پذیر باشید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین شهریور 

حال که ونوس حساس دور زده و به هفتمین خانه‌تان یعنی خانه دوستان و یاران برگشته، روابط دوستانه شما پیچیده‌تر می‌شود. تعادل برقرار کردن بین مسئولیت‌های جدیدتان و آروزیتان برای عشق ممکن است روابط بین شما و یک نفر دیگر را تیره و تار کند؛ اما امروز اعمال شما به اندازه صحبت‌هایتان کارساز نخواهد بود، برای اینکه کارهای شما پیام‌های نامفهومی‌ برای دیگران به شمار می‌آید؛ بنابراین بهترین راهکار این است که تا جایی که امکان دارد شرایط خود را به روشنی تشریح کرده و بدانید که با این کار سوءتفاهمات برطرف می‌شود. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین مهر 

سیاره بخت شما یعنی ونوس به ششمین خانه‌تان یعنی خانه “کار” بازگشته و به طور موقت با فشارهایی که رویتان اعمال می‌شود راحت کنار می‌آیید. شاید راه‌هایی را برای از بین بردن یکنواختی زندگی در نظر گرفته‌اید، اما الان بهتر است برای مدت طولانی‌تری شرایط موجود را حفظ کنید. اگر چه برای صبر کردن بیشتر اشتیاق دارید، اما این کار لزوما مشکلات پشت پرده را حل نمی‌کند. اما تنبل نشوید و از خود راضی هم نباشید؛ شما هنوز باید تغییر و تحولاتی در برنامه منظم روزانه‌تان ایجاد کنید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین آبان 

شما بعضی وقتها از عکس العمل افراد دیگر در مورد رک گویی‌های احساسی خود شگفت زده می‌شوید، بنابراین برای مراعات حال کسانی که دوستشان دارید از ابراز کردن احساساتتان صرف نظر می‌کنید؛ اما امروز می‌توانید بدون خویشتن داری آنچه را که در فکرتان دارید بیان کنید. عطارد با پلوتوی آتشی مزاج هماهنگ می‌شود و به شما کمک می‌کند تا به دقت چیزهایی که می‌خواهید را بگویید. با مهربانی صحبت کردن در مورد آرامش و صلح فقط می‌تواند شما را به چیزهایی که می‌خواهید برساند. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین آذر 

شما در حالیکه به طور موقت از دعواها کناره گیری کرده‌اید، کشمکش‌های خانوادگی سر بر می‌آورند. با وجود این کاملا واضح است که فشارهای پشت پرده هنوز در حال رشد هستند و دیر یا زود باید به آنها رسیدگی کنید. بهترین کار این است که به دنبال زمینه‌های مشترک باشید، بنابراین می‌توانید در مسائل دیگری که امکان صحبت کردن در موردشان در زمانهای دیگر هم امکان پذیر است به پیشرفت‌هایی نائل شوید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین دی 

ایجاد کردن روابط دوستانه بر پایه حقیقت‌های مشترک چیز خوبی است، اما وقتی احساسات‌تان تغییر کردند و حتی نتوانستید از یک روز تا روز دیگر به خودتان با اطمیان کامل تکیه کنید داستان فرق می‌کند. شما برای ارتباط برقرار کردن آمادگی ندارید، بنابراین قولی ندهید که نتوانید به آن عمل کنید. پس بهتر است به جای هدایت کردن دیگران و صحبت کردن راجع به حقیقت فقط صداقت داشته باشید. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین بهمن 

امروز جدا کردن مشکلات افراد دیگر از مشکلات خودتان برای شما تبدیل به چالش شده، برای اینکه بیش از اندازه نسبت به احساسات افراد دیگر حساس شده‌اید. شما واقعا باور کرده‌اید که می‌توانید به همه چیز رسیدگی کنید، به جز این یک مورد دیگر اینکه محدودیت‌های شما نیز مثل محدودیت‌های افراد دیگر است! به جای اینکه برای ثابت نگه داشتن آنچه شما و یا کسانی که دوستشان دارید را اذیت کرده در تلاش باشید، به راحتی و صادقانه در موردش صحبت کرده و تا جایی که می‌توانید روراست باشید. توانایی شما برای انتخاب کردن لغات مناسب می‌تواند روند بهتر شدن اوضاع را سریع‌تر کند. 

 

فال روزانه ؛؛ متولدین اسفند 

اگر به تازگی از یک فرصت سرمایه گذاری صرف نظر کرده و یا تصمیم گرفته‌اید که خیلی به عمق مسائل عاطفی نروید، حالا در تصمیمات قبلیتان بازنگری می‌کنید. ونوس کامیاب دور زده و به ماهی‌های برج حوت بازمی‌گردد و تا چهارم اردیبهشت هم آنجا باقی می‌ماند. درحالیکه برای آینده برنامه ریزی می‌کنید، الان بهترین زمان برای دوباره ارزیابی کردن موقعیت‌های مالی و مطرح کردن آنچه که از روابط دوستانه‌تان می‌خواهید، است.

 

منبع: میهن فال

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.